HAKKIMDA

1999’da Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldum. S.B.Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Deri ve Zührevi Hastalıklar kliniğinde uzmanlık eğitimi tamamladım. Kırşehir Devlet Hastanesi, Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanelerinde 5 yıl uzman doktor olarak çalıştım. 2010-2012 yılları arasında Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde, 2012-2020 yılları arasında İstanbul Medeniyet Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde akademisyen, öğretim üyesi ve eğitim görevlisi olarak çalıştım. 2012-2013 yılları arasında Anabilim Dalı Başkanlığı, 2014-2015 yılında Klinik Araştırmalar Etik Kurul Başkanlığı, 2012-2018 yılları arasında Türk Dermatoloji Derneği (TDD) Akne Çalışma Grubu Sekreterliği görevlerini yaptım. 2018 yılında atandığım TDD Akne Çalışma Grubu Başkanlığı, TDD Akreditasyon Kurulu, DUSEK Uzmanlık Sonrası Eğitim Komisyonu ve Dermatoloji Yeterlik Sınav Komisyon üyeliklerim halen devam etmektedir. 2015-2016 yılları arasında Amerika’da Thomas Jefferson Üniversitesi, UPEN ve Cooper Üniversitelerinin akademik programlarına gözlemci olarak katıldım. Parish Dermatoloji kliniğinde aktif olarak çalıştım. 2016 yılında Philadelphia’daki Benedetto Dermatocerrahi kliniğinde 3 ay bulundum.

Dünyaca ünlü çok sayıda bilim insanıyla ortak bilimsel yayınlar yapma imkanım oldu. Bu çalışmalarımız halen devam etmektedir. Alanında oldukça prestijli olan Clinics in Dermatoloji dergisinde 3 sayıda Konuk Editörlük yaptım.

  • check-mark-1Uluslararası 210 makalem
  • check-mark-1Ulusal 105 makalem
  • check-mark-117 ödülüm
  • check-mark-15 Türkçe, 2 İngilizce kitap editörlüğüm
  • check-mark-12 Türkçe, 3 İngilizce Dergi Özel Sayı Editörlüğüm bulunmaktadır.

Deri ve Zührevi hastalıklar konusunda 20 yıllık uzmanlık ve 10 yıllık akademisyenlik tecrübem bulunmaktadır. Akne (sivilce), psoriasis (sedef), deri kanserleri, pediatrik dermatoloji, saç ve tırnak hastalıkları başta olmak üzere tüm deri hastalıklarının tanı ve tedavileriyle ilgili tecrübem bulunmaktadır. Derinin iyi ve kötü huylu tümörlerinin, benlerinin cerrahi olarak çıkarılması ve tırnak hastalıklarının cerrahi tedavisiyle ilgilenmekteyim. Derinin yaşlanma karşıtı antiaging uygulamaları, botox, peeling, mikroiğneleme, mezoterapi, somon DNA’sı gibi uygulamalarını yapmaktayım. Ayrıca yaşlılık, güneş lekeleri ve dövme silme amacıyla lazer tedavileri uygulamaları yapmaktayız.