Kozmetik

Botoks

Botoks uygulaması, Clostridium botulinum isimli bakterinin botulinum toksini kullanılarak sinir ve kas arasındaki kimyasal iletişimi kesen ve uygulanan bölgedeki kasların kasılmasını engelleyen bir çeşit kozmetik işlemdir. 

Burun Dolgusu

Burun dolgusu, burun kemerinin içeriğinde çapraz bağlı saf hiyalüronik asit kompleksi bulunan bir dolgu materyali ile düzleştirilmesi ve burun ucunun dikleştirilmesine dayanan bir kozmetik uygulamadır.

Çene Dolgusu

Çene dolgusu (Jawline), alt çeneninin içeriğinde çapraz bağlı saf hiyalüronik asit kompleksi bulunan bir dolgu materyali ile doldurulmasına dayanan bir kozmetik işlemdir.

Dermapen

Dermapen (mikroiğneleme), milimetrik çok sayıda iğne ile deride mikro hasar oluşturarak kolajen üretimini ve deri beslenmesini artırmayı amaçlayan bir uygulamadır. 

Dudak Dolgusu

Dudak Dolgusu, içeriğinde çapraz bağlı saf hiyalüronik asit kompleksi bulunan bir dolgu materyali ile dudağa dolgun bir görünüm verilmesi işlemidir. 

Göz Altı Işık Dolgusu

Göz altı ışık dolgusu, göz altı bölgede yaşlanmaya bağlı yer değiştiren yağ yastıkçıklarının, içeriğinde çapraz bağlı saf hiyalüronik asit kompleksi bulunan bir dolgu materyali ile desteklenmesi işlemine verilen isimdir. 

Kimyasal Peeling

Kimyasal Peeling, belirli konsantrasyonlarda asidik solüsyonlarla uygulanan bölgedeki deride kontrollü hasar oluşturarak derinin yenilenmesi ve pürüzlerin giderilmesi amaçlanan bir işlemdir. 

Masseter Botoksu

Masseter botoksu, en güçlü çiğneme kasımız olan Masseter kasına yapılan bir botulinum toksin uygulamasıdır.

Plateletten Zengin Plazma (PRP)

Plateletten zengin plazma (PRP), diğer adıyla trombositten zengin plazma, kana göre 3-7 kat daha fazla trombosit konsantrasyonun artırılması esasına dayanan bir kozmetik işlemdir. 

Saç Mezoterapisi

Göz altı ışık dolgusu, göz altı bölgede yaşlanmaya bağlı yer değiştiren yağ yastıkçıklarının, içeriğinde çapraz bağlı saf hiyalüronik asit kompleksi bulunan bir dolgu materyali ile desteklenmesi işlemine verilen isimdir. 

Sellülit Mezoterapisi

Selülit mezoterapisi, yaşlanmayla ve kilo artışıyla meydana gelen deri sarkması ve selülit probleminin günümüzdeki en etkili çözümlerinden biridir. 

Terleme Botoksu

Terleme botoksu, toplumda çok sık görülen el, ayak ve koltukaltı terlemesi probleminde en etkili çözümlerden biridir. 

Yüz ve Boyun Mezoterapisi (Gençlik Aşısı)

Yüz mezoterapisi (GENÇLİK AŞISI), yüz derisinin dermis tabakasına çeşitli vitaminler, mineraller, peptitler, enzimler ve hyalüronik asit gibi maddelerin belirli oranlarda karıştırılarak bir iğne yardımı ile enjekte edilmesine dayanan bir kozmetik işlemdir.